DOMĚSTA.cz

Restaurace, Bary, Hotely

  • Doporučujeme:

DoMěsta.cz

Atmosfera - bar

Doporučit podnik
U milosrdných 851/10
11000 Praha 1
kraj: Praha

Telefon: 222320101

Nabízí profesionální obsluhu, hudbu 70.-80.let, moving place, tradiční česká a moderní evropská jídla, koktejly a především interiér ve stylu 80.let.

Náš cocktail bar a restaurace atmosfera je místo, které přivítají především příznivci let osmdesátých! Typické motivy této doby najdete v celém interiéru podniku. Dominantou je bezpochyby atypický bar oranžové barvy, příjemným doplňkem pak stylová hudba, které vévodí hvězdy, jako je ABBA, Bee Gees, Gloria Gaynor a jiné evergreeny.

O design tohoto výjimečného baru se postarala známá designérka Simona Fritz ve spolupráci s majitely a pokusila se zakomponovat prvky z doby osmdesátých let do budovy s historickým rázem. Klenby ve sklepení ve spojení s červeným retro nábytkem a oranžovou malbou na stěnách vytvářejí příjemnou kompozici. Barvy cocktail baru – žlutá, oranžová a červená, lákají k návštěvě už ve chvíli, kdy nahlédnete do atmosfery přes výlohu.

V našem cocktail baru se může pobavit každý večer od 19 hodin přibližně 110 hostů, přitom ochutnat nejen úžasné koktejly, které najdete v nápojovém lístku, ale prakticky jakýkoliv koktejl jaký si budou přát. Naši barmani s mnohaletou zkušeností jim rádi vyjdou vstříc. Zároveň zde mohou ochutnat speciality středoevropské kuchyně. Restaurace a kavárna vás přivítá každý den od 11 hodin.

Vzácné je i propojení majitelů baru, kteří se pohybují každý v jiné branži, a přesto dokázali svůj společný sen uchopit a každý přispět svým know-how.

Atmosféru atmosfery doplňuje přátelská obsluha s osobitým přístupem ke každému zákazníkovi a dokonalá aranžmá nápojů i jídel.


Názory návštěvníků

Lucije
super!
Přidat názor

Provozní doba

Po 11 - 2
Út 11 - 3
St 11 - 3
Čt 11 - 3
11 - 3
So 11 - 3
Ne 11 - 2

Hodnocení

1.4
Jídlo: 1.0
Pití: 1.3
Obsluha: 2.1
Atmosféra: 1.1
  • Hodnotilo celkem 12 lidí.
  • 1 - nejlepší, 5- nejhorší
  • Ohodnotit podnik